

22 maja Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wydminach wzięli udział w Wojewódzkim Finale Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Elblągu.
Nasza trzyosobowa reprezentacja zajęła 14. miejsce (klasy VII-VIII). Gratulujemy wszystkim uczestnikom wiedzy, umiejętności, zaangażowania i godnego reprezentowania naszej gminy!

Gmina Wydminy wsparła wyjazd, zapewniając transport gminnym busem.