Dzień mamy w szkole

Drogie Mamusie! 🌷
Z okazji Dnia Mamy
składamy Wam najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, codziennej radości,
uśmiechu oraz spełnienia marzeń.
Dziękujemy za Waszą miłość, troskę, cierpliwość
i ciepło, którym otaczacie swoje dzieci każdego dnia.
Niech każdy dzień przynosi Wam dumę, szczęście
i mnóstwo powodów do uśmiechu.
Życzymy Wam samych pięknych chwil,
spokoju, miłości i niekończącej się dziecięcej wdzięczności. ❤️
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy
życzą Przedszkolaki wraz z wychowawcami 🌸

❤️

 
 
 

Janina Dubnicka