22 maja odbyły się w Giżycku VIII Mazurskie Igrzyska Wspinaczkowe dla Osób z Niepełnosprawnością. Nasi uczniowie pokazali ogromną determinację i z uśmiechem zdobywali kolejne wysokości.
Z dumą ogłaszamy, że:
Nie zabrakło też sukcesów naszych opiekunów, którzy stanęli na podium, zajmując kolejno trzy pierwsze miejsca!























































