Świętujemy 20-lecie udziału w ogólnopolskim programie Śpiewająca Polska naszego szkolnego chóru „Feliksinki”, który działa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wydminach.

To dwie dekady wspólnego śpiewu, setek godzin prób i niezapomnianych koncertów. Z tej okazji nasza Dyrygent – Beata Ordyniec, otrzymała list gratulacyjny – to wspaniałe docenienie pasji, serca i pracy wkładanej w rozwój zespołu.


Dziękujemy WSZYSTKIM chórzystom, którzy od 1993 roku współtworzyli historię „Feliksinek”!

Każdemu, kto stanął w naszych szeregach.

Każdemu, kto zostawił tu swój głos i energię.

Wszystkim pokoleniom tworzącym tę muzyczną rodzinę.