20-lecie udziału w ogólnopolskim programie Śpiewająca Polska

Świętujemy 20-lecie udziału w ogólnopolskim programie Śpiewająca Polska naszego szkolnego chóru „Feliksinki”, który działa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wydminach.
🎶To dwie dekady wspólnego śpiewu, setek godzin prób i niezapomnianych koncertów. Z tej okazji nasza Dyrygent – Beata Ordyniec, otrzymała list gratulacyjny – to wspaniałe docenienie pasji, serca i pracy wkładanej w rozwój zespołu. 📜
✨Dziękujemy WSZYSTKIM chórzystom, którzy od 1993 roku współtworzyli historię „Feliksinek”!
🎤 Każdemu, kto stanął w naszych szeregach.
🎤 Każdemu, kto zostawił tu swój głos i energię.
🎤 Wszystkim pokoleniom tworzącym tę muzyczną rodzinę.

Janina Dubnicka