turnieju rzucanki i singli siatkarskich w Kętrzynie

W kwietniu dziewczęta wzięły udział w ostatnim turnieju rzucanki i singli siatkarskich w Kętrzynie. Młode adeptki grały coraz pewniej, wskazując się walecznością, zaangażowaniem i determinacją. Gabrysia, Ines i Michalina zakończyły rywalizację z uśmiechem bagażem nowych umiejętności, które na pewno wykorzystają na kolejnych turniejach.

Janina Dubnicka