W ramach projektu „Szkoła zadań prawdziwych” miałyśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniu w Supraślu.
To był inspirujący czas, pełen wymiany doświadczeń, ciekawych rozmów i nowych pomysłów na pracę z uczniami. Szkolenie pokazało, jak ważne jest uczenie poprzez działanie oraz angażowanie uczniów w zadania bliskie ich codziennemu życiu.























































