Pozostałe projekty
BEZPIECZNI W SIECI
Szkoła bierze udział Bezpieczni w sieci to projekt edukacyjny adresowany do nauczycieli oraz uczniów klas 7–8 szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jego celem jest wspieranie pedagogów, a także młodzieży w podnoszeniu kompetencji cyfrowych z zakresu bezpieczeństwa w sieci. Projekt realizuje NASK –… Continue Reading
ZOOM – akcja ekologiczna
Nasze dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w akcji ZOOM. Miały mnóstwo pomysłów, które chętnie realizowały. Klasa 7a i b przygotowały plakaty na temat recyklingu, obejrzała filmy edukacyjne i prowadziły rozmowy o tym, jak możemy dbać… Continue Reading
Kampania „Dzieciństwo bez przemocy”
Od 17.10 do 18.11. 2024 r. nasza szkoła bierze udział w webinariach oraz lekcjach online w ramach kampanii „Dzieciństwo bez przemocy”. Lekcje online to propozycja dla całych klas w różnych grupach wiekowych, podczas których uczniowie i uczennice mogą zgłębiać tematy… Continue Reading
Dzień Zdrowia Psychicznego
10 października obchodzimy Dzień Zdrowia Psychicznego i w związku z tym w szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Zadbaj o umysł, zadbaj o Siebie”. 11 października pani dyrektor Dorota Fiedorczyk z pedagogiem specjalnym panią Tamarą Olszewską wręczyły zwycięzcom pamiątkowe dyplomy… Continue Reading
Dzień zdrowia psychicznego
https://www.gov.pl/web/psse-wolomin/10-pazdziernika-swiatowy-dzien-zdrowia-psychicznego 10 października obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego W dzisiejszych czasach zmagamy się z wieloma wyzwaniami, dbanie o komfort psychiczny i dobre samopoczucie nabiera znaczenia. W szkole, jak w życiu spotykamy sytuacje trudne i osoby toksyczne, które: · swoją wartość udowadniają… Continue Reading
kampania – Dzieciństwo bez przemocy
ZSO i Caritas na pomoc powodzianom
Nasza społeczność spieszy z pomocą Szkolne Koło Caritas z Samorządem Uczniowskim przy ZSO w Wydminach przeprowadziło szybko i sprawnie zbiórkę produktów dla powodzian. Akcje przeprowadzono w dwóch miejscach: na terenie szkoły w dniach 23-30 września 2024r. oraz w BIEDRONCE w… Continue Reading
„Brzdące w re@lu” – zajęcia w ramach projektu profilaktycznego.
„Brzdące w re@lu” – zajęcia w ramach projektu profilaktycznego. Uczniowie klasy 3 a SP uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez panią Dorotę Sienkiewicz w ramach projektu profilaktycznego „Brzdące w re@lu”. Pani Dorota pokazała różne sposoby na spędzanie czasu wolnego, poza korzystaniem… Continue Reading
SPRZĄTANIE ŚWIATA
20 września przedszkolaki po raz kolejny wzięły udział w sprzątaniu okolicy wokół naszego przedszkola partycypując w ten sposób w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata” organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia. Tegoroczne hasło kampanii brzmi „Na straży czystej ziemi. Od 1994 roku”. Najważniejszym… Continue Reading




















































