Finał wojewódzki SZS w minisiatkówce „2”

Finał wojewódzki SZS w minisiatkówce „2” już za nami. 20 kwietnia w Kętrzynie zmierzyło się sześć najlepszych szkół z całego województwa, a były nimi: SP Górowo Iławeckie, SP Pieniężno, SP 4 Olecko, SSP 3 Elbląg, SP 4 Kętrzyn i SP Wydminy. Już od pierwszych meczów było widać wysoki poziom sportowy. Krótkie, dynamiczne akcje, szybkie reakcje i duże zaangażowanie sprawiały, że każdy punkt był wywalczony z ogromnym wysiłkiem. Zawodniczki SP Wydminy zakończyły rywalizację na 4 miejscu przegrywając ostatni mecz z Elblągiem. Pola, Ala, Ewa, Jula gratulujemy wysokiej pozycji oddałyście na parkiecie serce i walczyłyście do końca.
Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce SP w Pieniężnie
2 miejsce SP nr 4 w Kętrzynie
3 miejsce SSP nr 3 w Elblągu
4 miejsce SP w Wydminach
5 miejsce SP w Górowie Iławeckim
6 miejsce SP nr 4 w Olecku
W każdej drużynie zostały wyróżnione najlepsze zawodniczki. Z SP Wydminy została nią Pola Olszewska!

Janina Dubnicka