Uczniowie klas 2 SP wystąpili z wybranymi utworami w ramach cyklicznego Konkursu Pięknego Czytania organizowanego przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej Panią Iwonę Szulc i Agnieszką Patryło, a uczniowie klas 3 SP przedstawili wybrane utwory w ramach realizacji działań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa pt.: Z poezją za pan brat’’. Konkurs ten zorganizowały n-li bibliotekarki Marta Popławska i Ewa Zastocka. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom – każdy z nich wykazał się odwagą i talentem. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile z poezją zachęcą do dalszego odkrywania świata literatury.





















































