Dzień Dziecka pod hasłem „Bezpieczne Wakacje”

Dzień Dziecka pod hasłem „Bezpieczne Wakacje” był pełen emocji! Po spotkaniu z policją i „porwaniu” Pani Dyrektor 🤣, uczniowie zmierzyli się w konkurencjach sportowych, grze terenowej, stacjach zadaniowych oraz konkursach plastycznych i filmowych.
Później przenieśliśmy się na stadion, gdzie czekały kolejne atrakcje – przeciąganie liny, zabawy z wodą i mnóstwo śmiechu. Nie brakowało sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim dobrej zabawy i współpracy.
Filmiki konkursowe są już gotowe, ale ich publikacja nastąpi dopiero po rozstrzygnięciu konkursu przez jury.

Janina Dubnicka