Dzień Dziecka w grupie 3 i 5-latków.
Z okazji Dnia Dziecka dzieci z grupy 3- i 5-latków uczestniczyły w wyjątkowym wyjściu zorganizowanym dzięki uprzejmemu zaproszeniu Pana C. Kozdry oraz Pani K. Krzyczewskiej.
Przedszkolaki odwiedziły restaurację „Gościniec”, gdzie zostały serdecznie przyjęte i poczęstowane pysznymi lodami
oraz orzeźwiającą lemoniadą
, co stanowiło miłą formę ochłody w ciepły dzień
.
Po poczęstunku dzieci miały możliwość skorzystania z placu zabaw
, gdzie aktywnie i radośnie spędziły czas na świeżym powietrzu, rozwijając swoje umiejętności społeczne oraz ruchowe.
Wyjście dostarczyło dzieciom wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń
.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz okazaną życzliwość i gościnność.




















































