Statio Młodzieży Kongresu Eucharystycznego

W dniu 28 maja 2026 r. młodzież z naszej parafii uczestniczyła w Statio Młodzieży Kongresu Eucharystycznego połączonym z Diecezjalnym Dniem Młodzieży w Ełku. Serdecznie dziękujemy naszej młodzieży za aktywne uczestnictwo, otwarte serca oraz piękne świadectwo wiary, które dali podczas tego wydarzenia.

Janina Dubnicka