Szkoła Zadań Prawdziwych – Szkolenia dla nauczycieli

SUPRAŚL 6-8.05.2026r.
Kolejna grupa naszych nauczycieli ukończyła doskonalenie w ramach projektu Szkoły Zadań Prawdziwych. Tym razem odbył się intensywny wyjazd do Supraśla, podczas którego nauczyciele mieli okazję uczestniczyć w inspirujących spotkaniach, prowadzić ciekawe rozmowy, angażować się w różnorodne działania oraz usystematyzować swoją już zdobytą wiedzę.
Po powrocie do szkoły nasi nauczyciele są gotowi do wdrożenia innowacyjnych metod nauczania, takich jak grywalizacja, interdyscyplinarność czy wielojęzyczność. Te nowatorskie podejścia zostaną wprowadzone na lekcjach, począwszy od najmłodszych uczniów, aż po klasy najstarsze. Dziękujemy za zaangażowanie, pasję oraz chęć ciągłego doskonalenia się. Dumni jesteśmy z naszego zespołu nauczycieli i już nie możemy doczekać się efektów ich nowych pomysłów i działań w naszej szkole!

Janina Dubnicka