Uczennice naszej szkoły wzięły udział w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku, gdzie godnie reprezentowały placówkę. W trakcie zmagań wykazały się dużym zaangażowaniem, solidnym przygotowaniem teoretycznym oraz znajomością zagadnień związanych z ochroną przeciwpożarową. Udział w tym wydarzeniu był dla nich nie tylko sprawdzianem wiedzy, ale również cennym doświadczeniem, które pozwoliło poszerzyć horyzonty oraz rozwinąć zainteresowania w dziedzinie pożarnictwa i bezpieczeństwa.
Gratulujemy serdecznie!!!





















































