
Warmińsko – mazurski Turniej Bezpieczeństwa w Ruch u Drogowym
Wydminy, 17 kwietnia 2026 r.

Wydmińską szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna w składzie: Adam, Igor, Michał pod opieką p. Janusza Radkiewicza.
Gratulujemy serdecznie zajęcia pierwszego miejsca i trzymamy kciuki za zwycięstwo w etapie wojewódzkim!
