Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach na dziesiątym miejscu w Polsce
Dobiega końca tegoroczna edycja ministerialnego turnieju Z Orlika na Stadion. Za kilka dni szczęśliwcy, którzy wygrali finałowe mecze na PGE Narodowym (15.11.2025) będą mogli szkolić swoje umiejętności piłkarskie pod okiem hiszpańskich trenerów w stolicy Katalonii. Naszym podopiecznym, zabrakło kilku miejsc… Continue Reading




















































