Zielona noc w przedszkolu

Noc z 17 na 18 czerwca to ,,Zielona noc” w przedszkolu. Wspaniała okazja do kształtowania samodzielności, odpowiedzialności i odwagi. Organizując to przedsięwzięcie w grupach dzieci sześcioletnich, chciałyśmy uatrakcyjnić coroczną tradycję pożegnania przedszkolaków. W programie spotkania m.in.: złożenie przysięgi ,,Zielonej nocy”,… Continue Reading

SLO na UW :)

 11 czerwca 2025 roku uczniowie klasy 3 Liceum Ogólnokształcącego w Wydminach wzięli udział w wyjątkowej wycieczce edukacyjnej do Warszawy. Program wyjazdu był bogaty i różnorodny – pozwolił uczestnikom nie tylko poszerzyć wiedzę historyczną, ale również zapoznać się z funkcjonowaniem ważnych… Continue Reading