Finały wojewódzkie XIX ogólnopolskiego turnieju PZPN

Finały wojewódzkie XIX ogólnopolskiego turnieju PZPN
„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Iława, 15-16.04.2019

 

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach, reprezentowali powiat giżycki, podczas finałów wojewódzkich rozgrywanych w Iławie w kategoriach U-10 i U-12. W obu kategoriach wiekowych zmagania zakończyły się poza strefą medalową.

 

W młodszej kategorii wiekowej, zawodnicy LUKS ZSO Wydminy po wygraniu dwóch spotkań grupowych i jednej przegranej awansowali do fazy ćwierćfinałowej. Brak awansu pozwolił na zajęcie piątego miejsca w stawce 16 finalistów.

Dzień później na stadionie Jezioraka Iława mogliśmy oglądać zmagania starszych kolegów w kategorii U-12. Po dwóch porażkach i wygranej młodzi piłkarze z Wydmin nie uzyskali awansu do fazy pucharowej i musieli zadowolić się dziewiątym miejscem
w województwie wśród 20 zespołów, które awansowały do fazy wojewódzkiej.

 

 

Dofinansowanie udziału młodych sportowców we współzawodnictwie sportowym, odbyło się ze środków przeznaczonych m.in. przez Gminę Wydminy.

                                                                                                                                                           

 Marek Ostrowski

Fot: Marek Ostrowski

Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Nożnej

Polski Związek Piłki Nożnej

Marek Ostrowski